Mato Et Restorant, sıcak aile ortamı ile bir yandan takım çalışması halinde sizlere Aile ortamında eşsiz menülerini sunmak için güven,sadakat,lezzeti,bir arada harmanlayıp size ve sevdiklerinize tadından vazgeçilmez kebaplar,lezzetler sunar.Kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz bir sıcak ortamı ile siz dostlarınızla Güvenle tüketin diye Mato Et Restorant Ekibi her daim hizmetinizde.

Tüm et ürünleri kaynağı belli, bölgesel ve güvenlik sertifikasına sahip mezbahalardan temin edilmektedir. Tüm ızgaralıklar kendi kasabımız tarafından hazırlanmaktadır. Zeytinyağlılarımız, salata, meyve, tatlı ve mezelerimiz günlük olarak hazırlanıp, servise sunulmaktadır.

Mato Et Restaurant olarak bizler, uzun yıllara dayanan işletmecilik tecrübemizle, Güneydoğu mutfağından ana yemeklerden, mezelere, balık çeşitlerine, ara sıcaklardan tatlılara kadar günün her saati için uygun yemek çeşitlerimizi, keyifli ve sıcak bir atmosferde sizlere sunmaktayız. Mato Et Restaurant konuklarına unutulmaz bir lezzetler ve eşsiz bir sunum vaad ediyor.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek
Mato Et Sipariş
Merhaba!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?